NCV1117ST12T3G
Partnumber:
NCV1117ST12T3G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 12V 1A Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R