NCV4264-2CST33T3G
Partnumber:
NCV4264-2CST33T3G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R