NCV8450ASTT3G
Partnumber:
NCV8450ASTT3G
Manufacturer:
ON
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Current Limit SW 1-IN 1-OUT 4.5V to 45V 0.8A Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R