ND431625
Partnumber:
ND431625
Manufacturer:
Powerex Power Semiconductors
products.category:
MODULES
Availability:
1695 in stock
SKU:
ND431625
Package
Silicon Controlled Rectifier, 393A I(T)RMS, 250000mA I(T), 1600V V(DRM), 1600V V(RRM), 2 Element, POW-R-BLOK-7