NDDP010N25AZ-1H
Partnumber:
NDDP010N25AZ-1H
Manufacturer:
ON Semiconductor
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 250V 10A 3-Pin(3+Tab) TP Bag