NDF10N60ZG
Partnumber:
NDF10N60ZG
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
SKU:
NDF10N60ZG
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube