NDR-480-48
Partnumber:
NDR-480-48
Manufacturer:
MEAN WELL ENTERPRISES
products.category:
Industrial control
Availability:
100000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 10A 480W 7-Pin