NET5T25PVN001
Partnumber:
NET5T25PVN001
Manufacturer:
Elco
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Motor: AC; 1-phase; 1300rpm; P: 25W; 230VAC; 680mA; -40÷40°C; IP40