NF4EB-12V
Partnumber:
NF4EB-12V
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
others
Availability:
798 in stock
SKU:
NF4EB-12V
Package
RELAY 12VDC 330OHM 2A 4PDT (30.2X24.6X11.1)MM