NF4EB-24V
Partnumber:
NF4EB-24V
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Wet Reed Relay, 4PDT, Momentary, 0.02A (Coil), 24VDC (Coil), 480mW (Coil), 2A (Contact), 220VDC (Contact), DC Input, AC/DC