NF4EB-4M-24V
Partnumber:
NF4EB-4M-24V
Manufacturer:
Panasonic
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 24VDC 1.2KOhm 2A 4PDT(30.2x24.6x11.1)mm THT Flat Pack Relay