NFA31CC222R1E4D
Partnumber:
NFA31CC222R1E4D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 0.0022uF 25V 20% 1206 Pad SMD 4 Capacitor 85°C T/R