NFM18CC220U1C3
Partnumber:
NFM18CC220U1C3
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
664000 in stock
SKU:
NFM18CC220U1C3
Package
Cap Feed Through 22pF 16VDC 20% Flat 0603 125°C