NFM18PC225B0J3D
Partnumber:
NFM18PC225B0J3D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Feed Through 2.2uF 6.3VDC 20% Flat 0603 85°C