NFR2500001009JA500
Partnumber:
NFR2500001009JA500
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 10 Ohm 5% 0.33W(1/3W) ±200ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo