NFS110-7624
Partnumber:
NFS110-7624
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
MODULES
Availability:
1850 in stock
SKU:
NFS110-7624
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 3.5A 110W 16-Pin