NFS40-7605J
Partnumber:
NFS40-7605J
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
MODULES
Availability:
1471000 in stock
SKU:
NFS40-7605J
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 5.1V 6A 40W Medical 9-Pin