NFS40-7612J
Partnumber:
NFS40-7612J
Manufacturer:
ARTYSEN EMBEDDED TECHNOLOGIES
products.category:
others
Availability:
1966 in stock
SKU:
NFS40-7612J
Package
PSU OPEN FRAME 1 OUTPUT 12V 40W