NFS40-7915J
Partnumber:
NFS40-7915J
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
MODULES
Availability:
502000 in stock
SKU:
NFS40-7915J
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 2.6A 40W 9-Pin