NJU7201U32-TE1
Partnumber:
NJU7201U32-TE1
Manufacturer:
Nisshinbo Micro Devices Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.2V 0.1A 4-Pin(3+Tab) SOT-89 T/R