Partnumber: NJU7223DL1-33
Manufacturer: NEW JAPAN RADIO
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1838 in stock
SKU: NJU7223DL1-33
decrease increase
Package LDO REGULATOR POS 3.3V 0.5A 3-PIN(2+TAB) TO-252