NJW4107U2-33A
Partnumber:
NJW4107U2-33A
Manufacturer:
Nisshinbo Micro Devices Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.3A Automotive 6-Pin(5+Tab) SOT-89