NL03JTC2R7
Partnumber:
NL03JTC2R7
Manufacturer:
Viking
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
SMD; 0603; 2.7uH; 700mA; R: 1.38Ω; ±5%