NL453232T-102J-PF
Partnumber:
NL453232T-102J-PF
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1000uH 5% 252KHz 30Q-Factor Ferrite 0.03A 40Ohm DCR 1812 T/R