NL453232T-151J
Partnumber:
NL453232T-151J
Manufacturer:
TDK
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
793 in stock
SKU:
NL453232T-151J
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 150uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.105A 9Ohm DCR 1812 T/R