NL453232T-2R2J-PF
Partnumber:
NL453232T-2R2J-PF
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 2.2uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 380mA 700mOhm DCR 1812 T/R