NLCV32T-100K-PFR
Partnumber:
NLCV32T-100K-PFR
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 0.6A 0.504Ohm DCR 1210 T/R