NLD200120W1U2
Partnumber:
NLD200120W1U2
Manufacturer:
SHENZHEN NALIN ELEC TECH CO LTD
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
220V to 12V 2A , the cable must habe 180cm.