NLFV25T-100K-PF
Partnumber:
NLFV25T-100K-PF
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 155mA 432mOhm DCR 1008 T/R