NLFV32T-101K-EF
Partnumber:
NLFV32T-101K-EF
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 10% 796KHz 25Q-Factor Ferrite 55mA 2.64Ohm DCR 1210 T/R