NLP250N-99S12J
Partnumber:
NLP250N-99S12J
Manufacturer:
Artesyn Embedded Technologies
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 14.6A 250W Medical 18-Pin