NLV25T-101J-EF
Partnumber:
NLV25T-101J-EF
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Molded/Unshielded Wirewound 100uH 5% 796KHz 15Q-Factor Ferrite 0.06A 21Ohm DCR 1008 T/R