NLV32T-022J-PF
Partnumber:
NLV32T-022J-PF
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Molded/Unshielded Wirewound 0.022uH 5% 100MHz 23Q-Factor Ferrite 0.45A 0.2Ohm DCR 1210 T/R