NMC0402X7R104K16TRPF
Partnumber:
NMC0402X7R104K16TRPF
Manufacturer:
NIC Components Corp
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R