NMJ0303SAC
Partnumber:
NMJ0303SAC
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 3.3VIN 1-OUT 3.3V 0.303A 1W 4-Pin SIP Tube