NNCD3.9D-T1-A
Partnumber:
NNCD3.9D-T1-A
Manufacturer:
Renesas Electronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Single 3.9V 5% 200mW 2-Pin Super Mini-Mold T/R