NP88N03KDG
Partnumber:
NP88N03KDG
Manufacturer:
NEC
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 88A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK