NPA-300M-015A
Partnumber:
NPA-300M-015A
Manufacturer:
Amphenol Advanced Sensors
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Board Mount Pressure Sensor 0psi to 15psi Absolute 14-Pin T/R/Tube