NPC-1210-015G-3-S
Partnumber:
NPC-1210-015G-3-S
Manufacturer:
Amphenol Advanced Sensors
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Pressure Sensor 0psi to 15psi Gage 8-Pin DIP Module