NPC-1210-100G-3N
Partnumber:
NPC-1210-100G-3N
Manufacturer:
GE-NOVA/Amphenol
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Pressure Sensor 0psi to 100psi Gage 8-Pin CDIP Module