NPC-1220-100D-3-L
Partnumber:
NPC-1220-100D-3-L
Manufacturer:
Amphenol Advanced Sensors
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Pressure Sensor 0psi to 100psi Differential 8-Pin DIP Module