NPH25S2403IC
Partnumber:
NPH25S2403IC
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 3.4V 7.3A 25W 4-Pin Tube