NPH25S2405IC
Partnumber:
NPH25S2405IC
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5.1V 5A 25W 4-Pin Tube