NPH25S2415EIC
Partnumber:
NPH25S2415EIC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15.1V 1.7A 25W 6-Pin DIP Tube