NR10050T3R8N
Partnumber:
NR10050T3R8N
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 3.8uH 30% 100KHz Ferrite 6.8A 0.0169Ohm DCR T/R