NR4018T100M
Partnumber:
NR4018T100M
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 0.84A 0.216Ohm DCR 1515 T/R