NR4018T101M
Partnumber:
NR4018T101M
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 270mA 1.8Ohm DCR 1515 T/R