NR4018T4R7M
Partnumber:
NR4018T4R7M
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 0.108Ohm DCR 1515 T/R