NR5040T1R5N
Partnumber:
NR5040T1R5N
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 3.6A 0.026Ohm DCR T/R