NR5040T2R2N
Partnumber:
NR5040T2R2N
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 3.5A 0.0286Ohm DCR T/R